Strona główna OŚWIETLENIE Oświetlenie wewnętrzne Systemy szynowe i linkowe Szynoprzewód Profil 3-FAZOWY 2m BIAŁY do LED NEXTRACK NT

Szynoprzewód Profil 3-FAZOWY 2m BIAŁY do LED NEXTRACK NT

Producent:
Kod towaru:
KB1559
Dostawa:
Kurier od 15,99 zł
Paczkomaty InPost od 14 zł
Odbiór osobisty od 0 zł
Kurier Niemcy od 45 zł
Kod rabatowy:
99.90 zł
Ilość:

Dowolność aranżacji opartej na szynoprzewodach Nex Track

Użycie szynoprzewodów Nex Track daje możliwość praktycznie nieograniczonej możliwości aranżacji oświetleniowej danego miejsca. Bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest łatwość przearanżowania oświetlenia pokoju czy lokalu oraz prostota i szybkość pierwszej instalacji.

Zalety szyn trójfazowych Nex Track

Wybierając szyny 3-fazowe Nex Track uzyskujemy możliwość dodatkowej aranżacji oświetlenia. Dzięki zamontowaniu lampy na różnych fazach mamy pełną kontrolę nad tym, które lampy w danym momencie chcemy mieś zaświecone. Takie rozwiązanie umożliwia kontrolę nad różnymi aranżacjami oświetlenia oraz daje możliwość oszczędności na energii elektrycznej.

Kompatybilność szynoprzewodu Nex Track

Szynoprzewody Nex Track są kompatybilne z adapterami pasującymi do większości popularnych szyn, takich jak: GLOBAL TRAK, Unipro, EUTRAC

Szynoprzewód Nex Track ma kształt zgodny ze standardem Global Track, dzięki czemu większość popularnych reflektorów bez problemu będzie pasować do tego szynoprzewodu.

Cięcie szynoprzewodu Nex Track

Szynoprzewody  Tex Track można ciąć na dowolne wymiary. Szynoprzewód Nex Track po przecięciu, jest od razu gotowy do użytku (nie ma konieczności wyginania drutów).

VipDesign

Luksus na który Cię stać!

W myśl hasła reklamowego, które jedocześnie stanowi nasze motto chcemy, żeby dobry design był dostępny dla każdego. W związku z tym uruchomiliśmy program DARMOWEJ DOSTAWY oraz GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY na cały asortyment naszego sklepu. 

Darmowa dostawa dotyczy każdego produktu o wartości powyżej 120 zł lub towarów o dużej wadze oraz niestandardowych gabarytach, w takich przypadkach dokładny koszt dostawy określony jest na karcie produktu.

Gwarancja najniższej ceny polega na tym, że jeśli znajdziesz w internecie ten sam produkt w cenie niższej niż u nas (cena brutto z kosztami wysyłki) to sprzedamy Ci go za taką samą kwotę. W uwagach do zamówienia prosimy tylko o wklejenie linku do produktu z niższą ceną.

 

Zostań naszym VIPem.
Zapisz się do newslettera.