Strona główna

Polityka prywatności


Polityka prywatności i bezpieczeństwo twoich danych w VipDesign.pl

VipDesign.pl w trosce o dobro klientów dokłada wszelkich starań w kwestii bezpieczeństwa zakupów oraz przechowywania danych osobowych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne mechanizmy ochrony i przechowywania danych na dedykowanym serwerze chronionym firewallem.

Gromadząc Twoje dane dotyczące kart płatniczych w formie elektronicznej, używamy szyfrowania Secure Socket Layer (SSL). Stosowane zabezpieczenia bardzo utrudnią odszyfrowanie Twoich danych przez niepowołane osoby. 

W trosce o Twoją prywatność wdrożyliśmy fizyczne, elektroniczne i proceduralne zabezpieczenia związane z gromadzeniem, przechowywaniem i ujawnianiem informacji o Tobie. Pamiętaj jednak, że to ty jesteś odpowiedzialny za ohronę swojego hasła przed dostępem niepowołanych osób.

Jeśli obawiasz się o swoje dane osobowe, możesz zażądać dostępu do Twoich danych, które są przez nas gromadzone i przetwarzane. Masz prawo zażądać od nas bezpłatnego poprawienia wszelkich nieścisłości dotyczących Twoich danych. Na każdym etapie masz również prawo poprosić nas o zaprzestanie wykorzystywania Twoich danych osobowych bezpośrednio do celów marketingowych. W tym celu skontaktuj się z nami przez mailowo na adres: kontakt@vipdesign.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Extramarket.pl 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 67 (Galeria NOVA), lokal nr. 2.9 (I piętro)

W ramach realizacji umowy z Kupującym Sklep jest upoważniony przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący może dobrowolnie wypełnić ankietę.


Zostań naszym VIPem.
Zapisz się do newslettera.