Strona główna OŚWIETLENIE Oprawy Dekoracyjne Gipsowe Lampy Sufitowe Natynkowe

Lampy Sufitowe Natynkowe

Dekoracyjne lampy natynkowe gipsowe i betonowe z seri Art of Light

Towarów na stronie: 
Sortuj wg: 

Jeśli przy poszukiwaniu oświetlenia sufitowego będziemy szukać minimalizmu, prostoty oraz łatwości podczas montarzu oczywistym wyborem okażą się lampy sufitowe natynkowe.

Ich uniwersalność oraz funkcjonalność decydują o popularności jaką się cieszą – w razie potrzeby mogą zostać zamontowane na ścianie, nad szafkami kuchennymi, oraz innych (z reguły słabo oświetlonych miejscach). Lampy sufitowe natynkowe pełnią również rolę oświetlenia ozdobnego, które poprzez swoją formę podkreśla i nadaje charakteru oraz odpowiedniego klimatu w pomieszczeniu, w którym jest zastosowana.

Ze względu nałatwość montażu i możliwość przeniesienia oraz zamontowania w innym miejscu ten rodzaj opraw często znajduje zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych – sklepach, domach wystawowych, salonach samochodowych, gdzie atrakcyjnie podkreśla towary. Jednak równie dobrze sprawdzają się wpomieszczeniach mieszkalnych, gdzie wykorzystuje się je jako główne, bądź dodatkowe źródło światłą wsalonie, łazience, kuchni, sypialni, na korytarzu, na schodach. Ten rodzaj oświetlenia sufitowego przeznaczony jest do sufitów niepodwieszanych, nie wymaga wpuszczania ani specjalnego montażu .Niektóre z oczek sufitowych posiadają ruchomą głowicę, co pozwala na swobodny wybór kierunku, wjakim ma padać ich światło. Mogą być stosowane zarówno pojedynczo, jak również w większej liczbie, tworząc efektowne i jednolite wizualnie kompozycje świetlne, które oprócz podstawowej funkcji jaką jest rozjaśnienie pomieszczenia ma również walor estetyczny.

Do wszystkich opraw możemy zastosować źródła światła LED, dlatego nazywane są oprawami natynkowymi LED. Wymienne źródło światła pozwala na swobodny dobór barwy i mocy światła w oprawie.

Zostań naszym VIPem.
Zapisz się do newslettera.