Strona główna OŚWIETLENIE Oprawy Dekoracyjne Gipsowe

Oprawy Dekoracyjne Gipsowe

Art of Light to nowa jakość lamp dekoracyjnych. Wykonane z wysokogatunkowego gipsu, niekruszące się o pięknej formie z możliwością malowania i dowolnej konfiguracji. Z lampami Art of Light jedynym co cię ogranicza jest Twoja wyobraźnia.

Art of light lampy gipsowe

Towarów na stronie: 
Sortuj wg: 

Wśród licznych czynników, jakie bierzemy pod uwagę przy wyborze oprawy świetlnej, jednym z rzadziej wymienianych jest jej uniwersalność, a właśnie ta cecha sprawia, że lampy gipsowe są tak bardzo atrakcyjne. W naszych czasach trendy wystroju wnętrz zmieniają się niezwykle często, pobudzając nas do wprowadzania modyfikacji w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego konieczne jest wybranie uniwersalnej, doskonale sprawdzającej się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach oprawy gipsowej.

O wszechstronności zastosowania tego rodzaju opraw najlepiej świadczy materiał, z jakiego zostały zrobione – gipsowa powierzchnia pozwala na wielokrotne, zależnie od potrzeb) pokrycie jej farbą, przez co można do dostosować do każdego rodzaju wystroju. Ze względu na to nie nadaje się jednak do użytku zewnętrznego, ani do zastosowania w łazience, ze względu na możliwość powstania wypaczeń gipsu.

Doskonałość wykonania opraw gipsowych pozwala na montowanie ich bez malowania, dzięki czemu dodają klasy pomieszczeniu w jakim się znajdą. Wśród rodzajów opraw gipsowych można wymienić niewielkie, wpuszczane oczka gipsowe, naścienne kinkiety gipsowe oraz duże lampy gipsowe. Jeśli chodzi o powierzchnię na jakiej mają być zamontowane, wyróżniamy oprawy gipsowe sufitowe oraz oprawy gipsowe ścienne. Warto się zastanowić nad oprawami LED gipsowymi, ponieważ ich uniwersalność i swoboda w przystosowaniu do zmian, jakie mamy zamiar wprowadzić w naszych wnętrzach, stawia je w pierwszym rzędzie najbardziej funkcjonalnych opraw.

Zostań naszym VIPem.
Zapisz się do newslettera.