Strona główna

Czas realizacji oraz opcje i koszty dostawy w VipDesign.pl

 

1. Koszty dostawy 

W myśl hasła reklamowego: Luksus na który Cię stać!, które jedocześnie stanowi nasze motto chcemy, żeby dobry design był dostępny dla każdego. W związku z tym uruchomiliśmy program DARMOWEJ DOSTAWY oraz GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY na cały asortyment naszego sklepu. 

Darmowa dostawa dotyczy każdego produktu z wyjątkiem towarów o dużej wadze lub niestandardowych gabarytach, w takich przypadkach dokładny koszt dostawy określony jest na karcie produktu.

Gwarancja najniższej ceny polega na tym, że jeśli znajdziesz w internecie ten sam produkt w cenie niższej niż u nas (cena brutto z kosztami wysyłki) to sprzedamy Ci go za taką samą kwotę. W uwagach do zamówienia prosimy tylko o wklejenie linku do produktu z niższą ceną.

 

2. Czas realizacji zamówienia

Dokładamy starań aby czas realizacji zamówienia w vipdesign.pl był skrócony do minimum!

Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie w określonych przypadkach: 

  • W wyniku wybrania opcji płatność przelewem – czas wydłuża się proporcjonalnie o czas jego realizacji.
  • W przypadku wyboru formy płatności ratalnej – termin realizacji zamówienia wydłuża się proporcjonalnie o czas przygotowania i podpisania umowy w tym zakresie.
  • Dokonując zakupu obejmującego więcej niż jeden towar zamówienie zostanie zrealizowane łącznie, w terminie określonym dla towaru, którego realizacja jest odsunięta w czasie najdalej. Wyjątkiem jest sytuacja w której towar będzie dostarczany niezależnie z różnych magazynów spółki. 

Ważne:

Kupujący ma możliwość do dokonywania zmian w zamówieniu, ale tylko wówczas, gdy towar nie został jeszcze przekazany kurierowi.

Firma kurierska ma obowiązek dostarczyć przesyłkę do wskazanego lokalu odbiorcy. Jeżeli waga przesyłki przekracza 30,00 kg paczka może zostać dostarczona jedynie pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.

Klienci mogą składać zamówienia 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.
Potwierdzanie Zamówień i ich realizacja oraz obsługa Klientów odbywa się:

od poniedziałku do piątku:  od 10 do 19
 w soboty: od 10.00 do 15.00.


Zostań naszym VIPem.
Zapisz się do newslettera.